pn - pt 12:00 - 19:00
sob. 11:00 - 15:00
ul.Dębinki 7d lok.3
80-211 Gdańsk

Modelowanie i odmładzanie ust kwasem hialuronowym

Naturalnie wyglądające usta, o prawidłowym napięciu, sprężystości i jędrności są jednym z atrybutów piękna. Niestety wraz z wiekiem, usta podobnie jak inne częsci ciała podlegają procesowi starzenia. Zanikowi ulega czerwień wargowa, opadają kąciki ust, pojawiają się pionowe zmarszczki wokoł war, usta tracą sprężytośc, odpowiednie nawilżenie I jędrność. Procesom tym można zapobiec stosując specjalne preparaty kwasu hialuronowego przeznaczone do modelowania i odmładzania ust.  

Obecnie trend znacznego zwiększania objętości ust jest trendem słabnącym. Ważniejsze jest przywrócenie prawidłowego napięcia, elastyczności i nawilżenia oraz zachowanie proporcji wargi górnej i dolnej.  

Zabieg przy użyciu kwasu hialuronowego dedykowany jest również osobą z nadmiernie wysychającą i pękającą skórą ust. Efekt zabiegu utrzymuje się od 9 do 12 miesięcy.    

Preparat kwasu hialuronowego wstrzykiwany jest przez lekarza. W celu zwiększenia komfortu, przed zabiegiem stosuje się maść zniezulającą. Dla osób bardzo wrażliwych możliwe jest wykonanie znieczulenia stomatologicznego.    

W ciągu kilku dni po zabiegu usta mogą być tkliwe w miejsscu injekcji. W tym czasie należy unikać nadmiernej ekspozycji na promieniowanie słoneczne oraz unikać solarium i sauny.